inpink logo


    MARIUS606

    HD
    2:1
    автор | дата 04.09.2011
    • 15027
    • 33
    • 0
    Проголосовало пользователей: 33
    Final 1 / 429 Zaytsev, Andrey -- Kuzminskaya, Anna -- RUSSIA 2 / 381 Langella, Aniello - Moshenska, Khrystina - ITALY 3 / 92 Zanibellato, Martino - Abildstrup, Michelle - DENMARK 4 / 188 Imametdinov, Timur - Nikolaeva, Ekaterina - RUSSIA 5 / 400 Karpov, Vladimir - Tzaptashvilli, Mariya - RUSSIA 6 / 294 Goffredo, Gabriele Pasquale - Matus, Anna -- MOLDOVA Semifinal 7 / 439 Balan, Marius-Andrei - Bezzubova, Nina - Schwarz-Weiß-Club Pforzheim 8 / 24 Voronov, Valentin - Imrekova, Alina - RUSSIA 9-10 / 265 Kiselev, Andrey - Selivanova, Anastasia - RUSSIA 9-10 / 342 Gusev, Andrey - Cherevichnaya, Elizaveta - RUSSIA 11 / 477 Tatarenko, Sergey - Tatarenko, Viktoria - Ahorn Club, TSA im Polizei-SV Berlin 12 / 130 Iannaccone, Ferdinando - Musikhina, Yulia - Schwarz-Weiß-Club Pforzheim Quarterfinal 13 / 410 Brovko, Nikita - Melnikova, Anastasia -- RUSSIA 14 / 208 Gaudino, Umberto - Heise, Louise - ITALY 15 / 111 Simachev, Yury - Klokotova, Anastasia - RUSSIA 16 / 361 Panteleev, Vitaly - Glukhova, Daria - RUSSIA 17-18 / 82 Silvestri, Andrea - Varadi, Martina - HUNGARY 17-18 / 159 Tsaturian, Armen - Gudyno, Svetlana - RUSSIA 19 / 140 Mariniello, Vincenzo - Casini, Sara - ITALY 20 / 458 Zaripov, Zufar - Ludwig-Tchemoodourova, Anna - AUSTRIA 21 / 5 Aydaev, Ruslan - Kozharinova, Valeriya - UNITED STATES OF AMERICA 22 / 268 Nikolaev, Stanislav - Ziuziukina, Elena - RUSSIA 23 / 63 Haluzan, Damir - Mashchyts, Anna - SLOVENIA 24 / 72 Bazev, Nikita - Arndt, Marta - TSC Astoria Stuttgart Round 5 25 / 371 Visnakovs, Vjaceslavs - Kizlo, Tereza -- LATVIA 26 / 332 Semerenko, Artem - Sovetchenko, Svetlana - RUSSIA 27-28 / 352 Zvychaynyy, Pavel - Ritz, Sarah-Sophie - TSC Astoria Karlsruhe 27-28 / 390 Smolko, Marts - Puhovika, Viktorija - LATVIA 29 / 169 Bilopukhov, Mykhaylo - Shchipylina, Anastasiia - UKRAINE 30-31 / 23 Rodriguez, Ruben - Turlupova, Masha - SPAIN 30-31 / 180 Suvorovs, Jevgenijs - Bazykina, Tina - LATVIA 32 / 323 Inostrantsev, Vladislav - Nikolajeva, Marina - ESTONIA 33-34 / 179 Prasnikar, Klemen - Averkieva, Alexandra - SLOVENIA 33-34 / 378 Kolpashchikov, Kirill - Kamenskaya, Maria - RUSSIA 35-36 / 448 Kovgan, Roman - Sibaeva, Angelina - RUSSIA 35-36 / 303 Lopez, Joel - Bespechnova, Kristina - SPAIN 37 / 176 Khadagatl, Albert - Goroshko, Victoria - RUSSIA 38 / 217 Bondarenko, Gennady - Cutenco, Ilona - Schwarz-Weiß-Club Pforzheim 39 / 368 Stepanov, Maxim - Konstantinova, Viktoria - Schwarz-Weiß-Club Pforzheim 40-41 / 213 Urso, Luca - Tripoli, Alessandra - ITALY 40-41 / 150 Luca, Sergiu - Arces, Maria Pia - ROMANIA 42-43 / 337 Gorelov, Artem - Sablina, Zhanna - RUSSIA 42-43 / 322 Benko, Viacheslav - Klepikova, Elena - RUSSIA 44 / 453 Rebrov, Alexandr - Steshenko, Yuliya - UKRAINE 45-46 / 406 Aldaev, Anton - Polukhina, Natalia - RUSSIA 45-46 / 101 Lusin, Valentin - Busheeva, Renata - TD Tanzsportclub Düsseldorf Rot-Weiß 47-48 / 174 Völbel, Simon - Murtasina, Regina - TC Seidenstadt Krefeld 47-48 / 499 Sorokin, Dmitry - Zharullina, Alina - RUSSIA 49 / 372 La Pietra, Lorenzo Valerio - Illuzzi, Antonella - ITALY Round 4 50-51 / 7 Bitsch, Bjorn - Williamson, Ashli - DENMARK 50-51 / 278 Silantiev, Pavel - Samoylova, Irina - RUSSIA 52-54 / 321 Jang, SeJin - Lee, HaeIn - REP. KOREA 52-54 / 468 Skuratov, Anton - Uehlin, Alena - Grün-Gold-Club Bremen 52-54 / 148 Moldovan, Paul - Tatar, Cristina - ROMANIA 55-59 / 136 Sinardi, Salvatore - Kuzieva, Anastasia - UKRAINE 55-59 / 284 Suchocki, Andrzej - Piecewicz, Natalia - POLAND 55-59 / 466 Marquez, Gorka - Martin, Irene - SPAIN 55-59 / 74 Lazarev, Artem - Isakovich, Ekaterina - RUSSIA 55-59 / 419 Pascual, Guillem - Carné, Rosa - SPAIN 60-63 / 470 Golota, Nikita - Annina, Yana - RUSSIA 60-63 / 281 Sevastijanov, Vitaly - Stepunina, Anna - IRELAND 60-63 / 320 Gerbey, Roman - Bondareva, Vera - UKRAINE 60-63 / 338 Nabiullin, Alexander - Ribeiro, Barbara - PORTUGAL 64-66 / 193 Kliuchnikov, Dmitry - Pristinskaya, Anastasia - RUSSIA 64-66 / 324 Iepure, Marius - Kessler, Christina - ROMANIA 64-66 / 198 Rosenko, Dmytro - Granko, Nataliia - UKRAINE 67-68 / 476 Marasin, Dzianis - Kalugina, Ekaterina - Shall we dance Berlin 67-68 / 358 Bellavita, Salvatore - Marotta, Mariantonia - ALBANIEN 69-71 / 18 Jutge, David - Polyakova, Natalya - FRANCE 69-71 / 41 Korolenko, Anton - Erkanian, Knarik - RUSSIA 69-71 / 152 Molkin, Vjatseslav - Chentsova, Darya - UKRAINE I apologize, but not allow me to introduced all the List of Couples. Thank you for understanding. GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2011 WDSF Grand Slam Latin -- 378 Pairs Stuttgart - Germany 18 August 2011
    ЕЩЁ
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 12.12.2015
    Balul Balurilor Arad - 2015 editia 10-a Organizator: Asociatia Educatio Concept si coregrafie: Maura si Dorian Cosma Prezentator: Zoltan Lovas.
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 04.09.2011
    Final 1 / 429 Zaytsev, Andrey -- Kuzminskaya, Anna -- RUSSIA 2 / 381 Langella, Aniello - Moshenska, Khrystina - ITALY 3 / 92 Zanibellato, Martino - Abildstrup, ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 15.11.2010
    1 - 56 Sutu George - Brangbour Ludivine - France 2 - 60 Valeriu Leontiev - Alexandra Jolobceastai - Romania 3 - 198 Maruster Sergiu - Reynaud Justine ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 01.09.2010
    GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2010 - IDSF GRAND SLAM LATIN Final 1 / 405 Silde, Alexey - Firstova, Anna RUSSIA 2 / 22 Plohl, Zoran - Lahvinovich, ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 15.04.2014
    Meet Vincenzo Mariniello. A funny interview of a special and crazy Latin-american dancer. - www.followway.com - www.peta-si.com - Marius Mutin ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 19.06.2010
    IDSF International Open Latin - Varadinum Dance Festival 2008 - Oradea / Romania 30 november 2008 - Great Final Produced by: Noemi & Istvan Toth Special ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 23.09.2010
    IDSF International Open Latin 1. 146. Gabriele Goffredo - Francesca Tocca Italy 2. 168. Charles-Guillaume Schmitt - Elena Salikhova France 3. 136.
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 18.04.2010
    Romanian Open Championships 2009 (Oradea, 25-26-27 Septembrie 2009) Organizatori: Federatia Romana de Dans Sportiv Clubul Sportiv QUASAR Oradea ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 23.04.2011
    1. 116 Pavel Pachechnik / Francesca Berardi - Italy 2. 671 Zufar Zaripov / Anna L.-Tchemodourova - Austria 3. 646 Vitaly Panteleev / Daria Gluchova - Russia 4.
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 19.06.2010
    IDSF International Open Latin - Varadinum Dance Festival 2008 - Oradea / Romania 30 november 2008 - Great Final Produced by: Noemi & Istvan Toth Special ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 15.11.2010
    1 - 56 Sutu George - Brangbour Ludivine - France 2 - 60 Valeriu Leontiev - Alexandra Jolobceastai - Romania 3 - 198 Maruster Sergiu - Reynaud Justine ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 19.06.2010
    IDSF International Open Latin - Varadinum Dance Festival 2008 - Oradea / Romania 30 november 2008 - Great Final Produced by: Noemi & Istvan Toth Special ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 26.06.2010
    LOC / NR. 1. 114 CHARLES GUILLAME SCHMITT / ELENA SALIKHOVA - FRANCE 2. 78 MIRKO RISI / MARIA ERMACHKOVA - ITALY 3. 107 DMYTRO ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 31.08.2010
    GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2010 - IDSF GRAND SLAM LATIN Final 1 / 405 Silde, Alexey - Firstova, Anna RUSSIA 2 / 22 Plohl, Zoran - Lahvinovich, ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 19.06.2010
    IDSF International Open Latin - Varadinum Dance Festival 2008 - Oradea / Romania 30 november 2008 - Great Final Produced by: Noemi & Istvan Toth Special ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 19.06.2010
    IDSF International Open Latin - Varadinum Dance Festival 2008 - Oradea / Romania 30 november 2008 - Great Final Produced by: Noemi & Istvan Toth Special ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 23.04.2011
    Final 1-808 Aleksandr Mikhalkov & Ekaterina Ulyanova - Russia 2-807 Vladimir Tkachuk & Polina Mamykina -- Russia 3-634 Valeriu Leontiev & Alexandra ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 29.11.2015
    Balul Bobocilor Colegiul National "Elena Ghiba Birta" 2015 Organizatori: clasele a XII-a Coregafi: Maura şi Dorian Cosma Prezentator: Zoltan Lovas.
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 14.06.2010
    Cupa Baroque Timisoara 12.06.2010 - Open Latino 19-35 1 - 293 Arroyo Abraham - Toncea Gliga Mirona - Dansul Viorilor Reghin 2 - 213 Sergiu Luca - Maria ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 23.04.2011
    ALEXEI SILDE & ANNA FIRSTOVA - SHOW TO DANCE MASTERS 2011 - RUMBA.
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 24.11.2010
    1. 132 Andrey Gusev - Elizaveta Cherevichnaya Russia 2. 236 Ferdinando Iannaccone - Yulia Musikhina Germany 3. 188 Valentin Voronov - Alina Imrekova ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 23.04.2011
    ALEXEI SILDE & ANNA FIRSTOVA - SHOW TO DANCE MASTERS 2011 - SAMBA.
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 23.11.2010
    VARADINUM DANCE FESTIVAL 2010 - SHOW MIHAI UNGUREANU & IONELA TARUS - MOLDOVA.
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 04.09.2011
    Final 1 / 429 Zaytsev, Andrey -- Kuzminskaya, Anna -- RUSSIA 2 / 381 Langella, Aniello - Moshenska, Khrystina - ITALY 3 / 92 Zanibellato, Martino - Abildstrup, ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 19.06.2010
    IDSF International Open Latin - Varadinum Dance Festival 2008 - Oradea / Romania 30 november 2008 - Great Final Produced by: Noemi & Istvan Toth Special ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 29.08.2010
    GERMAN OPEN CHAMPIONSHIPS 2010 - IDSF GRAND SLAM LATIN Final 1 / 405 Silde, Alexey - Firstova, Anna RUSSIA 2 / 22 Plohl, Zoran - Lahvinovich, ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 03.09.2011
    Final 1 / 429 Zaytsev, Andrey -- Kuzminskaya, Anna -- RUSSIA 2 / 381 Langella, Aniello - Moshenska, Khrystina - ITALY 3 / 92 Zanibellato, Martino - Abildstrup, ...
    • СКАЧАТЬ
    автор | дата 24.12.2007
    Daca iti cauti un Monitor de sky la Arieseni, contacteaza-ma. Marius606.
    • СКАЧАТЬ